Главная / Екологія / Відходи виробництва вина можуть стати сировиною для біопалива

Відходи виробництва вина можуть стати сировиною для біопалива

 
 

Нове дослідження вивчає можливість перетворення відходів виноробної промисловості в біопаливо, яке не вимагає посадки нових культур.

Цю альтернативу вивчає аспірант Кендалл Корбін (Kendall Corbin) в Школі сільського господарства, продовольства та виробництва вина в університеті Аделаїди, Австралія. Вона проаналізувала склад виноградних вичавок, термін, використовуваний для опису твердих залишків, таких як шкірка, насіння і стебла.

Дослідження показало, що в перерахунку на суху масу, від 31 до 54 відсотків виноградних вичавок складається з вуглеводів. З цієї кількості, між 47 і 80 відсотками розчинні у воді.

Корбін вивчила сорт вина каберне Совіньон і Совіньон блан. Вона також досліджувала, як попередня обробка виноградних вичавок кислотою, ферментами, може підвищити ефективність.

Використовуючи кислоту і ферменти, тонна виноградних вичавок може бути перетворена в до 400 літрів (106 галон) біоетанолу. Без цих добавок, більшість вуглеводів, знайдених у виноградних вичавках, можна перетворити безпосередньо в етанол через ферментацію, з виходом до 270 літрів від тієї ж кількості. Решта може бути використана в якості добрив, або корму для тварин.

Використання рослинної біомаси для виробництва рідкого біопалива може бути важким через її природно складну формулу, яка не завжди легко розкладається. Виноградні вичавки легко доступні, можуть бути отримані дешево і багаті вуглеводами, які легко ферментуються, — каже Кендалл Корбін.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments