Екологія

Глобальне потепління може викликати розливи річок через 25 років

Унаслідок глобального потепління безліч людей можуть опинитися під загрозою протягом наступних 25 років. Як повідомляють дослідники, не виключається сильний розлив річок, а також поява різких змін погодних умов. Зокрема, на території ряду регіонів можуть з’явитися шторми і сильні зливи, що викликатимуть великі повені.

В цілях забезпечення захисту населення регіонів, подібних Центральній Європі, Пакистану, Африці, Північній і Центральній Америках, Індії, КНР, Індонезії та інших, знадобиться затвердити перелік серйозних заходів, впевнені дослідники. В іншому випадку під ударами природи в майбутньому можуть опинитися десятки мільйонів чоловік.

Згідно з оцінками дослідників, у Канаді і США кількість людей, які живуть в зоні ризику, зросте до 1 млн проти 100 тисяч, тоді як у Китаї очікується підвищення до 55 млн чоловік. Вчені назвали період в 25 років на основі своїх розрахунків про тенденції до потепління, вважаючи, що зазначена межа часу відзначає нову планку неповернення.

«Все, що трапиться після зазначених 25 років, багато в чому залежить від сьогоднішніх дій», — повідомляють ЗМІ з посиланням на нове дослідження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button