Главная / Ґаджети / Відома подальша доля Samsung Galaxy Note 7

Відома подальша доля Samsung Galaxy Note 7

Сьогодні стало відомо, що південнокорейський виробник сучасних інноваційних пристроїв «Samsung» планує хоч трохи поліпшити своє нестійке фінансове становище шляхом відновлення проблемних мобільних апаратів Galaxy Note 7. Так, незабаром смартфони цієї моделі надійдуть у продаж зі спеціальним значком «Refurbished» (відновлені).

37856732238d659f9e593689a0ec9bd3
Крім того, інсайдерські джерела інформації вказують на те, що це відбудеться вже в 2017 році. Хоча офіційного рішення поки що не прийнято.

Відомо також, що ці ґаджети будуть поставлятися в країни, що розвиваються, зокрема на території В’єтнаму і Індії. При цьому їх вартість буде значно нижче оригіналів, які нині відкликані. Однак експерти сфери мобільних технологій висловлюють великі сумніви щодо того, що знайдуться покупці на відновлені Note 7, у яких причина займання досі не встановлена.

Історія з самозагоряючими смартфонами принесла компанії Самсунг чимало неприємностей. Але найголовніше, виробник втратив довіру сучасних покупців. Адже насправді навіть дешеві бюджетники від китайських виробників виявилися набагато надійніше Note 7.

Натхнення: mobnovelty.ru

 
comments powered by HyperComments