Главная / Ґаджети / Як вибрати чохол для смартфона?

Як вибрати чохол для смартфона?

Ви купили телефон і не можете визначиться який чохол до нього купити? Ви не знаєте, як краще захистити ваш дорогий смартфон, але щоб ним було так само зручно користуватися?

Тоді ця стаття для вас. У ній ми розповімо про те які існують чохли, і про їх особливості.

03-12-15-foto-600x372-1

Бампер

Бампери бувають 3 видів:

  • пластикові
  • металеві
  • гумові (силіконові)

Бампери чудово захищають смартфон при падіннях на рівні поверхні, або якщо телефон падає на бічну сторону. Вони приймають весь удар на себе, а завдяки відсутності люфтів і щільному приляганню до корпусу вони не дають утворюватися сколам та подряпинам на бічних гранях телефону. Зазвичай бампери мають спеціальну форму, для того щоб смартфон було зручніше тримати в руках.

Бампери забезпечують мінімальний захист вашого апарату, але і за вагою вони набагато легші від інших чохлів.

Накладка

Накладки бувають:

  • металеві
  • пластикові
  • гумові (силіконові)
  • з використанням додаткових матеріалів (шкірзам, шкіра, дерево і т.д.)

Такий вид чохлів відрізняється мінімалізмом, відсутністю застібок і рухомих частин. Зазвичай накладки роблять дуже тонкими, товщина пластикових накладок складає всього 0.3 мм!

Накладки можуть мати різний дизайн, при їх виготовленні зазвичай використовують шкіру, дерево, або стрази. Також можна замовити у www.kenguroo.com.ua іменний дизайн чохла.

Цей вид чохлів повністю захищає задню частину смартфона, а також його бічні поверхні. Також деякі види накладок можуть мати передню частину, для захисту рамки навколо екрану. Накладки дуже зручні, вони не заважають використанню телефону, практично не збільшують його розміри і вагу.
При використанні такого чохла рекомендується наклеїти плівку на екран, щоб уникнути його передчасного пошкодження.

Чохол — кишеня

Чохол-кишення це найбільш простий вид чохла. Він виготовляється зі штучної або натуральної шкіри без каркаса. Іноді у таких чохлів присутні фіксатори у вигляді застібки на магнітах або кнопках. Зважаючи на простоту конструкції такі чохли не дорогі і надійні, в них просто нема чому ламатися.

При тривалій експлуатації чохла-кишені на передній і задній поверхнях смартфона можуть утворитися потертості, тому ми рекомендуємо наклеїти на них захисну плівку.

Чохол книжка

Чохол-книжка має міцний пластиковий, металевий або гумовий каркас. Зазвичай такі чохли виконуються з натуральної або штучної шкіри. Передня кришка чохла-книжки відкривається в бік. Для того щоб кришка не відкривалася зазвичай використовують магнітну застібку, але іноді кришки не мають жодних застібок.

Такі чохли захищають смартфон з усіх боків, але для того щоб використовувати телефон їх потрібно постійно відкривати, що не дуже зручно. Також вони найбільш громіздкі і важкі в порівнянні з іншими видами чохлів.

В даний час багато чохлів книжок можна використовувати в якості підставки для вашого смартфона, що дуже зручно для перегляду фільмів і читання з екрану телефону.

Чохол відкидний

Відкидні чохли схожі на чохли-книжки з однією лише різницею, що передня кришка у таких чохлів відкидається вниз, а не в бік. Багато користувачів смартфонів віддають найбільшу перевагу саме таким чохлам, оскільки їх простіше відкривати.

Застібки у відкидних чохлів зазвичай роблять магнітними або просто пластиковими. Пластикові застібки не надто надійні, тому що часто ламаються, а також вони дряпають корпус пристрою.

 

 
comments powered by HyperComments