Главная / Всесвіт / Земна гравітація ослабне 4 січня?

Земна гравітація ослабне 4 січня?

 
 

Учені повідомляють про можливість ослаблення земної гравітації на початку січня.

01-01-15-foto-600x337-1

4 січня 2015 буде спостерігатися такий феномен як протистояння планет, відомий також народу як парад планет. Це астрономічне явище, при якому планети знаходяться більш-менш близько по відношенню одна до одної на небесній сфері.

Паради планет поділяються на два види: малий парад планет і великий. Під час малого параду планет чотири планети виявляються по одну сторону від Сонця в невеликому секторі. До цих планет відносяться: Венера, Марс, Сатурн, Меркурій.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Під час великого параду планет шість планет виявляються по одну сторону від Сонця в невеликому секторі. До них відносяться: Земля, Венера, Юпітер, Марс, Сатурн, Уран.

Читайте також: У 2015 році земляни зможуть спостерігати відразу кілька цікавих астрономічних подій

Незважаючи на те, що деякі новинні ресурси інформують про парад планет в січні цього року і повідомляють про те, що він може привести до ослаблення гравітації Землі, вчені стверджують, що ніякого параду планет 4 січня не передбачається. Якщо ж, він все-таки відбудеться, то за передбаченням деяких астрономів, Земля в цей день рівно на п’ять хвилин послабить свою гравітацію, що дозволить нам важити менше і відчути легкість в тілі.

Натхнення: infuture.ru

 
comments powered by HyperComments