Главная / Людина / Жінки не схильні мати моногамні відносини

Жінки не схильні мати моногамні відносини

 
 

Вчені з Техаського університету спростували припущення про те, що люди розвивалися для того, щоб мати моногамні відносини. За словами дослідників, жінки схильні до пошуку «запасних варіантів» після того, як їх колишній любовний зв’язок зазнає невдачі.

Автор дослідження доктор Девід Басс і його команда припускають, що люди розвинулися для того, щоб «перевіряти» стосунки і шукати кращі довгострокові варіанти. За словами керівника наукового проекту, довічна одношлюбність не є основним зразком спарювання людей. На думку Басса, не виключено, що головною стратегією пошуків сучасної людини, зокрема жінки, може бути спаровування з двома партнерами відразу, в цілях порівняння.

Свою теорію Басс пояснює наступним. «Для наших віддалених предків – коли хвороба, погане харчування і мінімальна охорона здоров’я означали, що лише деякі люди доживуть до 30 років – пошук більш підходящого партнера був необхідним». Також він додав, що жодне раніше проведене дослідження не показало, що люди схильні до моногомії або полігамії.

 
comments powered by HyperComments