Здоров'я

Вчені назвали небажані для зачаття дітей місяці

Група британських вчених визначила найбільш небажані для зачаття дітей місяці. Результати завершеного дослідження розміщені в журналі American Journal of Epidemiology, короткий огляд про нього опублікований у виданні The Telegraph.

У Великобританії вчені не рекомендують подружжю проводити зачаття дитини у період з січня по березень. Як заявляють дослідники, це пов’язано з тим, що діти, які з’явилися на світ восени, в подальшому можуть мати труднощі в навчанні різних шкільних дисциплін.

Причину цього фахівці бачать у мінімальній кількості вітаміну D, який активно виробляється в осінній період. Хімічна сполука, як наголошується, синтезується під впливом сонячного світла, але її може не бути в достатній кількості в осінньо-зимовий період. Саме тому, як підкреслюють вчені, зачаття дітей в період жовтень-грудень небажані.

Проаналізувавши статистику щодо успішності понад 800 тис. шотландських дітей, зібрану з 2006 по 2011 роки, було визначено, що зачаті в першому кварталі року діти на 7,6% відставали в успішності від своїх однолітків в школі. Фахівці радять у перші місяці життя давати дитині вітаміни D, причому разова порція в кожному випадку повинна становити не більше 8-9 міліграм.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button