Главная / Різні цікавинки / Жінки розумніші за чоловіків, твердять результати тестів IQ

Жінки розумніші за чоловіків, твердять результати тестів IQ

 
 

Жінки розумніші за чоловіків, твердять  результати тестів IQМожливо, це дослідження викличе чимало палких суперечок, але згідно з останніми даними можна сказати, що жінки розумніші за чоловіків, згідно результатів тестів  IQ.

Вперше за весь час проведення тестів визначення коефіцієнта інтелекту, жінки отримали перевагу перед чоловіками, випередивши останніх на 5 пунктів.

Тести IQ з’явилися близько 100 років тому і весь цей час жінки відставали від чоловіків на 5 пунктів. Однак за останні роки цей розрив між статями став зменшуватися і в цьому році жінки здобули перемогу в питаннях інтелекту. Цікаве по темі…

Результати дослідження були опубліковані міжнародним експертом у тестуванні IQ Джеймсом Флінном (James Flynn), який вважає, що вимоги сучасної епохи підвищили стандарти інтелекту.

«За останні 100 років, середнє значення IQ у чоловіків і у жінок підвищився, але у жінок воно виросло набагато швидше», — пояснив він.

Відповідно до припущень, необхідність поєднувати  сімейне життя з побудовою кар’єри зробило жінок розумнішими. Відповідно до іншої теорії, у жінок завжди був потенціал високих результатів, але вони тільки зараз почали це розуміти.

Як уточнив м-р Флінн вплив сучасного життя на жінок тільки починає проявлятися, однак потрібні подальші дослідження, щоб зрозуміти, чому так відбувається.

Психолог проаналізував результати з країн західної Європи, США, Канади, Нової Зеландії, Аргентини та Естонії.

Натхнення: http://www.telegraph.co.uk

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=»1″]

 
comments powered by HyperComments