Главная / Здоров'я / Зона свіжості – найбрудніше місце в холодильнику

Зона свіжості – найбрудніше місце в холодильнику

У більшості холодильників місце для зберігання овочів, фруктів і салату – найзабрудненіше бактеріями. У рамках аналізу вчені довели, що в зоні свіжості може міститися до 8 000 бактерій. Даний показник у 750 раз перевищує безпечну норму забруднення поверхні, пише The Daily Mail.

1-13-11-2016-600-408

У деяких випадках вчені знаходили більше сотні тисяч бактерій на одному квадратному сантиметрі поверхні холодильника. Серед відносно безпечної флори проживали патогенні сальмонели, лістерії і бактерії з групи кишкової палички.

Вся справа в неминучому процесі гниття рослинної їжі. Як тільки продукти починають розкладатися, концентрація бактерій піднімається в сотні і тисячі разів. Вчені рекомендують проводити регулярну ревізію холодильника від продуктів, що псуються і дотримуватися ряду правил щодо збереження чистоти.

Зазначимо, овочі перед закладкою в холодильник можна не мити. Слід частіше прибирати в самому холодильнику, протирати поверхні. Мінімум раз в місяць зону свіжості потрібно обробляти гарячою водою з мильним розчином.

Натхнення: medvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments