Здоров'я

Дієтолог назвав рідке мило фактором ризику захворювання раком

Дієтолог заявив, що рідке мило є додатковим фактором ризику в питанні захворювання на рак. Абдель Рахман Шамс відмітив дані дослідження, які вказують на небезпеку використання деяких типів миючих засобів.

При цьому дієтолог підкреслив, що мало хто приділяє увагу такому поширеному продукту, як рідке мило. Такі засоби зазвичай містять хлор і різні відбілювачі, а під час надмірного використання виникає руйнівний вплив на мітохондрії. Це негативно відбивається на гормоні естрогену. У результаті падає здатність жінок до вагітності.

Деякі типи мийних засобів містять триклозан, який збільшує ризик появи раку, оскільки ця речовина впливає на нервову систему і загальний імунітет. У частини людей може з’явитися алергічна реакція. Мийні препарати нерідко містять у своєму складі аміак і токсичні речовини. Абдель-Рахман Шамс відзначає можливість розв’язання проблеми шляхом застосування простої процедури. Він рекомендує додавати у воду для миття посуду оцет для гарантії глибокого очищення, щоб уникнути скупчення мийних засобів на поверхні. Іншим варіантом названо використання гумових рукавичок для зниження ступеня контакту.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button