Фото

10 жахливих історій про сучасний канібалізм

Крестовые походы - один из мрачных моментов в истории христианства.Хрестові походи – один з похмурих моментів в історії християнства.
У більшості країн світу і впродовж більшої частини історії люди ставилися вкрай несхвально до вживання в їжу собі подібних. Тим не менш, подібних випадків було зафіксовано набагато більше, ніж могло б здатися. У нашому огляді 10 жахливих прикладів канібалізму в сучасному суспільстві, причому мова піде зовсім не про ритуальні жертви.

1. Вечірка Доннера

Вечеринка ДоннераВечірка Доннера
Вечірка Доннера — так був названий випадок з групою з 87 американських піонерів-першовідкривачів, які під час своєї поїздки по Америці потрапили в пастку снігових заметів. До тих пір, поки наспіла допомога, в живих залишилося всього 48 чоловік. Незважаючи на те, що деталі події так і залишилися загадкою, найбільш поширеною версією є те, що деякі члени групи, доведені до відчаю голодом, зрештою їли трупи інших людей, які загинули від холоду.

2. Дадлі і Стівенс

Дадли и Стивенс.Дадлі і Стівенс.

Справа Дадлі і Стівенса стало знаковою у британському праві в 1884 році і з тих пір використовується в якості прецеденту в випадках захисту людей, які скоїли вбивство в силу необхідності. Чотири матроса опинилися в шлюпці посеред океану без їжі і води. Дадлі і Стівенс запропонували наступне: для того, щоб деякі з них вижили, потрібно когось принести в жертву для загального блага. У підсумку вони вбили юнгу (який, як стверджували, вже перебував у стані коми) і з’їли його. Коли матросів підібрали рятувальники, вони заявили, що пішли на вбивство через голод. Суд засудив їх до страти через повішення, але в підсумку вирок був переглянутий на шестимісячне тюремне ув’язнення (правда, варто відзначити, що до моменту остаточного закриття справи, вони відсиділи вже 17 років).

3. Хрестові походи

Крестовые походы - один из мрачных моментов в истории христианства.Хрестові походи – один з похмурих моментів в історії християнства.
Хрестові походи — один з похмурих моментів в історії християнства. Після хрестоносців на їхньому шляху залишалися спалені поселення і тисячі трупів. Але величезні армії не могли харчуватися тільки Духом божим і тому, коли провіант почав закінчуватися, обидві сторони почали їсти трупи своїх ворогів, яких вони тільки що вбили. Хоча канібалізм був, швидше за все, викликаний необхідністю, він також служив в якості акту залякування ворога.

4. Династія Тан

Династия Тан.Династія Тан.
Династія Тан відома як одна з найбільш експансивних в китайській історії. А в даний перелік вона потрапила через те, що в цей час дозволили канібалізм заради помсти. Також часто траплялися випадки, коли за допомогою канібалізму китайці боролися з корупцією. Корумпованих чиновників забивали до смерті і з’їдали їх. Злочинців часто страчували, вириваючи у них серце, після чого натовп глядачів могла скуштувати по шматочку від цього серця.

5. Ленінград

Блокадный Ленинград.Блокадний Ленінград.
Можна з упевненістю сказати, що з допомогою блокади Ленінграда з’ясувалися межі людського голоду. Їжі було так мало, що городяни зривали зі стін шпалери, щоб зіскоблити і з’їсти клей. Залишившись без їжі, деякі люди почали вдаватися до канібалізму. Це явище стало настільки поширеним, що владі довелося створити цілу робочу групу для боротьби з людожерами. Батьки не дозволяли дітям виходити з дому, побоюючись, що їх вб’ють і з’їдять.

6. Японці під час Другої світової війни

Японцы во время Второй мировой войны.Японці під час Другої світової війни.
У той час як радянські жителі були змушені їсти собі подібних в Ленінграді, японські солдати під час Другої світової війни займалися тим же самим. Різниця була лише в тому, що японці робили подібне не тільки через голод. Жертв (якими завжди були військовополонені) холоднокровно вбивали, а потім з’їдали всю їхню плоть (як правило, залишаючи тільки кисті і ступні). Деяким жертвами і зовсім зрізали м’ясо з рук і ніг, поки ті ще були живі, після чого їх скидали в ями на смерть. Деякі японські солдати і офіцери робили подібні речі не через голод і відчай, а суто з метою залякування.

7. Український голодомор, 1932

Украинский голодомор, 1932Український голодомор, 1932
Цей голод був викликаний людським фактором. 1932 рік ознаменувався тим, що практично всі продукти харчування, вироблені українськими сільськими жителями, були експропрійовані на потреби держави. Тим самим мільйони людей були залишені без засобів до існування, після чого більшість з них померли від голоду. Досі не встановлено, скільки українських громадян вдавалися до канібалізму. Всі знають історію про людину, яка вбила свою дружину і варила з неї суп. Також розповідають про те, як люди їли дітей та немовлят.

8. Голод в Китаї, 1959

Голод в Китае, 1959Голод в Китаї, 1959
Кампанія “Великий стрибок” Мао Цзедуна призвела до трагічних наслідків для китайського народу. Мао хотів побудувати індустріальну державу в той час, як Китай був на 90% аграрною країною. У результаті мільйони людей в країні залишилися без їжі. Померло від 20 до 40 млн жителів країни, а для деяких людей голод був настільки нестерпний, що канібалізм став їх єдиним вибором. Людське м’ясо стало основним продуктом на ринку, а також (за чутками) люди часто обмінювалися дітьми, щоб не їсти власної дитини.

9. Рейд Святого Френсіса

Рейд Святого Фрэнсиса.Рейд Святого Френсіса.
У селі Святого Френсіса в Канаді в другій половині 1759 року під час війни відбулася битва французьких колонізаторів і місцевих індіанців. Рейд на село став відомий тим, що Роберт Роджерс з загоном головорізів провели один із найжорстокіших набігів історії. Мало того, що вони розграбували село і вбили усіх полонених, голод і божевілля змусили Роджерса і його рейдерів з’їсти убитих.

10. Облога Ма’ари і Антіохії

чсямчсмс
Хоча в цьому переліку вже згадувалися Хрестові походи, серед них варто окремо виділити дві з найбільш знаменитих облог. Голодуючі християнські війська, збожеволівши від голоду під час блокади, відрізали шматки сідниць своїх вбитих супротивників і смажили їх. Іноді, в поспіху, вони їли напівсире м’ясо, після чого сильно хворіли. Інші байки розповідають, що хрестоносці варили живих дорослих і навіть смажили дітей. Мовляв, коли Бог на вашому боці, то можна робити все, що захочеш.

Натхнення: www.kulturologia.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button