Всесвіт

10 супутників Сонячної системи, придатних для колонізації

Коли ми думаємо про колонізацію ближнього космосу, спершу на думку спадає Марс. Але багато місць нашої рідної Сонячної системи також непогано підійшли б для створення колоній. На ряді з них, можливо, присутня рідка вода, а на інших не виключено наявність життя, хоча б і у вигляді мікроорганізмів. Які ж небесні тіла могли б нас прихистити?

Юпітер і Сатурн “зустрінуться» в грудні / © Getty images

Європа. Ця місяць Юпітера – один з перших кандидатів на наявність позаземного життя. Вона покрита щільною крижаною кіркою, під якою, можливо, знаходиться безмежний океан. Всередині Європи – щільне кам’яне ядро, що важливо для умов розвитку життя. Найближче дослідження місяця НАСА планує на 2025 рік, щоб визначити, які з теорій можуть виявитися реальністю.

Без висадки перевірити наявність води або тим більше життя просто неможливо, так щодо колонізації так чи інакше доведеться відправляти безліч дослідницьких місій. Для ряду місяців буде потрібно лише помірна модифікація навколишнього середовища і захист від зовнішніх факторів, для інших – як там не є просунуті, але всі вони виразно представляють високий науковий інтерес.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button