Всесвіт

13 жовтня на Землі почнеться магнітна буря

Магнітна буря почнеться на Землі в п’ятницю, 13 жовтня, і триватиме до 14 жовтня. Про це повідомляється у вівторок на сайті центру погоди «Фобос».


«У найближчі дні Землю досягне нова порція сонячного вітру, що стане причиною чергової магнітної бурі, яка очікується 13-14 жовтня. При цьому 11-12 жовтня, а також 15 жовтня магнітосферу Землі очікує збурення», — йдеться в повідомленні.

Як попередили в центрі погоди, магнітна буря може призвести до збоїв в роботі електронних пристроїв, зокрема, засобів зв’язку, а також збільшує ризик виникнення техногенних аварій. Крім того, такі явища можуть доставляти дискомфорт людям з підвищеною метеочутливістю.

Магнітні бурі на Землі почалися з 6 вересня, коли Землі досягли перші викиди сонячної плазми, що послідували за серією потужних спалахів на Сонці.

Серія спалахів на Сонці розпочалася 4 вересня. Спочатку відбулися п’ять невеликих спалахів, потім 6 вересня послідували два потужних спалахи. Протягом ночі і дня 7 вересня було зафіксовано ще чотири, 8 вересня — дві, 10 вересня була ще один потужний спалах.

Кнопка «Наверх»