Екологія

2016 рік стане найспекотнішим за всю історію метеоспостережень

Згідно з даними, наданими британськими вченими, поточний 2016 рік приготував для жителів Землі температурний рекорд. Фахівці стверджують, що в цьому році показники температури стануть найвищими за всю історію метеорологічних спостережень.

7fd9c841737ee6e6b081a7be0e21fedd
На відміну від 2017 поточний рік може стати для землян найжаркішим за весь час. Як повідомляється у виданні The Guardian, рекордні температурні показники викликані в першу чергу явищем Ель-Ніньо, а також підвищенням показників викидів парникових газів на всій планеті. Вчені з Великобританії стверджують, що наступний 2017 рік не піднесе людству ніяких рекордів, що пов’язано зі зворотною дією вищезазначеного явища, назва якому Ла-Нінья. Після цього температурний режим перевищить всі раніше зафіксовані пороги.

За словами співробітника Метеорологічної служби Великобританії Дага Сміта, співробітники відомства можуть передбачити температуру повітря, ґрунтуючись на даних викидів парникових газів, а ось що стосується температури океану, що є не менш важливим фактором у розрахунках, то тут фахівці практично безсилі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button