Здоров'я

3 фініки зранку зміцнюють серце, печінку і нирки

Найчастіше ми навіть не здогадуємося, наскільки корисними можуть бути продукти, які здаються такими звичайними і продаються на будь-якому ринку або в кожному гіпермаркеті. Візьмемо, наприклад, звичайні фініки. Ви знали, що в них міститься більше вуглеводів (60-65%), ніж в інших фруктах, а також вони випереджають більшість фруктів за кількістю амінокислот (23!)?

1-27-02-2015-600-425

Фініки відомі своїми лікувальними якостями вже багато років. Раніше побутувала думка, що плоди фінікових дерев підвищують силу і витривалість, продовжують життя, а також благотворно позначаються на потенції чоловіків.

Крім того, плоди пальм фініка можуть похвалитися поєднанням цілого комплексу речовин. Це справжній насичений коктейль з міді, заліза, марганцю, цинку, фосфору, натрію, кальцію, калію, магнію, кадмію та інших речовин.

Ці фрукти вміщують в себе джерело вітамінів. Тут вам і вітамін А, і А1, і С, і В1, і В2, і В6, і ніацин, і рібофламін, і пантотенова кислота, і пектин, і фтор (захист зубів), і селен (зниження ризику онкології і серцевих захворювань ).

[ads2] Фініки сприяють зміцненню таких життєво важливих органів, як серце, печінка і нирки. Плоди фінікових дерев позитивно позначаються на мікрофлорі кишечника, а також на кислотно-лужному балансі всього організму. Також фініки підвищують опірність організму перед інфекціями та вірусами. Крім того, ці фрукти показані гіпертонікам і людям, що страждають захворюваннями легенів.

Фініки – ефективний засіб при боротьбі з раковими захворюваннями, туберкульозом і різними інфекціями. Фініки показані в тому випадку, якщо людина отримала параліч лицьового нерва, перевтомилася і просто втомилася. Лікарі радять вживати плоди, якщо пацієнт страждає від діабету або дистрофії.

За результатами досліджень, сушені фініки підвищують ефективність мозку на 1/5 і навіть більше! Фініки також стимулюють роботу серця, служать загальнозміцнюючим засобом і дають можливість організму «повернутися в лад» після тривалої важкої хвороби.

Читайте також: Користь вина: 3 фактори, про які ви не знали

Лікарі настійно рекомендують вживати фініки під час вагітності та годування дитини. Справа в тому, що ці плоди стимулюють вироблення молока жіночим організмом. Не варто також забувати про відмінний смак фруктів, якими можна замінити будь-які солодощі, якщо ви рахуєте кожну калорію.

Фініки – дуже смачні та поживні фрукти. Вони відмінно борються з почуттям голоду, а також насичують організм корисними речовинами. Всього 10 фініків забезпечують денну потребу людини в міді й сірці. Крім того, вони містять половину потрібного організмові заліза і четверту частину кальцію. У фініках міститься багато безпечного для організму цукру – фруктози і глюкози.

Натхнення: fithacker.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button