Різні цікавинки

3 комедії, яких ви ще не бачили

foto_cikavosti_22.07.2014-02Дуже часто хочеться подивитися щось веселе і цікаве, а головне те, що запам’ятовується. Не хочеться нескінченно смотреть интересные сериалы, хочеться згадати про комедії і виділити вечір саме на ним.

Фільм Амелі

Амелі – юна парижанка. Вона відрізняється доброю вдачею і життєлюбством, незважаючи на важке дитинство: мати дівчини покінчила з собою, а батько так і не зміг оговтатися після цього удару. Одного разу Амелі знаходить у своїй квартирі бляшану коробочку з дитячими скарбами якогось хлопчика. Вона розшукує чоловіка, якому колись все це належало. Побачивши, як його обрадувала знахідка, Амелі вирішує, що її покликання життя – приносити людям радість, і робить це найрізноманітнішими шляхами. З часом їй вдається самій здобути щастя.

Жан-П’єр Жене, режисер похмурої і одночасно дотепної комедії Делікатеси, зняв воістину видатну картину. Одна згадка про Амелі викликає у людей посмішки. Жене разом з Одрі Тоту – чарівною феєю – створили фільм, не схожий на жоден інший. Стрічка сповнена радості, романтики і чарівності. Це справжня перлина кінематографа. Бездоганний фильм Амели і бездоганна акторська гра.

Фільм Труднощі перекладу

Боб Харріс, старіючий актор, прилітає в Токіо, на зйомки реклами віскі. Він ненавидить цю роботу, проте знімається заради грошей. В одному готелі з ним живе, Шарлотта, 25-ти річна випускниця філософського факультету, з чоловіком-фотографом, який знімає фільм про незалежну музичну групу і не хоче, щоб дружина плуталася під ногами. Боб і Шарлотта, розгублені і самотні в незнайомому місті, проводять разом довгі години, ходять по клубах і караоке-барах, слухають музику і розмовляють. Вони знають, що у їхніх відносин не може бути продовження, однак залишають один одному надію.

Софія Коппола спеціально писала роль Боба для Білла Мюррея. Він не дав прямої відповіді, буде зніматися чи ні, однак прилетів до Токіо за день до початку роботи. У фільмі Мюррей показав себе з нової, несподіваної сторони – перед нами немов розчарований в житті і романтичний в душі Філ з Дня бабака, але без комізму, що був довгий час коником Мюррея. Софія Коппола створила ситуацію, в якій сумний Боб і недосвідчена Шарлотта, опинившись удвох, відчувають себе в безпеці і можуть щиро посміятися. Смотреть фильм Трудности перевода онлайн можна в хорошій якості.

Фільм Джуно

Критики не покладали особливих надій на цю роботу: сценарій написаний новачком у жанрі комедії, режисер картини до цього також особливо нічим не відзначився, а 16-річну американську школярку грає 20-річна канадка. Проте, зі звичайної комедії фільм перетворився на непогане психологічне дослідження, одночасно глибинне і зворушливе. Сценарій Коді відрізняється хорошим гумором, а Пейдж і Сірка прекрасно виконують ролі підлітків, що заплуталися.

Пейдж навіть була номінована на «Оскар», а дебют Сірка виявився таким успішним, що режисери стали охоче запрошувати його на ролі юнаків «не від світу цього». Блікер у виконанні Сірка страшно незграбний і недосвідчений. Опинившись під тиском самовпевненої Джуно, він відчайдушно намагається знайти власне місце в їх відносинах. І якщо Джуно – образ в наш час типовий, то до таких юнакам, як Поли Блікер, нам ще належить звикнути.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button