Технології

Одна карта замінить весь гаманець (відео)

Завдяки американському проекту Plastc здійснювати платіжні операції стане ще простіше.

Plastc здатна замінити всі наявні в гаманці карти. Завдяки синхронізації карти з телефоном, у користувача з’являється можливість замінити близько двадцяти різних карток однією. Їх можна вибирати звичайним свайпом на екрані карти, представленому технологією E Ink.

foto_cikavosti_11.10.2014-06_resized

При створенні Plastc були застосовані технологія NFC, що використовують при безконтактних платежах, і чіп EMV для картрідерів, а чіп RFID дозволить використовувати Plastc як ідентифікаційну карту. У конструкції карти також передбачений акумулятор. Поповнити його заряд можна за допомогою бездротового зарядного пристрою.

Читайте також: Доступ в Інтернет: світова карта користувачів і популярних сайтів

Серед заходів, що забезпечують безпеку здійснення транзакцій, є функція введення PIN-коду. Крім того, прив’язати до Plastc можна тільки ту карту, на якій вказано ім’я власника.

У разі втрати Plastc-карти можна скористатися опцією віддаленого стирання даних. Однак втратити Plastc непросто: прив’язка до смартфону хороша тим, що в разі, якщо людина відійде від карти на відстань, що перевищує 10 метрів, система подасть сповіщювальний сигнал.

Надходження карток на ринок почнеться влітку наступного року, проте залишити попереднє замовлення можна вже зараз. Plastc обійдеться вам в 155 доларів.

Натхнення: innoros.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть