Людина

Відсутність бажання сексу не є патологією

Магічне число сексуальних контактів на тиждень, необхідне для досягнення оптимального щастя у відносинах, давно є гаряче обговорюваною темою. Фахівці вважають, що відсутність бажання сексу є чимось дивним, але австралійські психологи з Університету Нового Південного Уельсу не вважають дане явище патологією.

cafcc3a71bfa14a2a43e4893603cf953

Такі люди можуть не відчувати потреби в сексі протягом декількох днів, тижнів, місяців або навіть років, і це абсолютно ніяк не позначається на їх психічному стані – вони все одно можуть відчувати себе щасливими і задоволеними. Багато людей не зацікавлені в тому, щоб займатися сексом з іншими людьми, але при цьому у них зберігається лібідо, тому вони можуть відчувати сексуальне збудження і мастурбувати. Деякі з цих людей можуть мати риси особистості, близькі до рис розладів аутистичного спектру, і у них, як правило, відсутній інтерес до інших людей.

Дослідження більше 20000 осіб у віці від 16 до 69 років показало, що один з шести чоловік не займався сексом протягом останніх чотирьох тижнів. Близько 6% всіх опитаних ніколи не мали проникаючого сексу, а майже половина учасників ніколи не мали якогось сексуального досвіду з іншою людиною. Менше 1% (близько 70 осіб) зізналися, що вони ніколи не відчували сексуального потягу до кого-небудь, але фахівці вважають, що це число значно вище реальної популяції.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button