Людина

5 годин фітнесу в тиждень – і ви здорова людина!

Офіційних рекомендацій щодо мінімальної кількості фізичних вправ не може бути достатньо, щоб істотно знизити ризик розвитку серцевої недостатності, попереджають американські експерти з Техаського університету.

9ac310dd0f03f0a426720a2fe3da64c8

На сьогоднішній день представники охорони здоров’я радять дорослим виконувати 150 хвилин помірних фізичних вправ на тиждень – це може включати півгодини швидкої ходьби, їзди на велосипеді або садівництва 5 днів в тиждень. Але нові дослідження показують, що людям слід займатися фітнесом в 2 або навіть 4 рази більше, що побачити значний вплив на здоров’я серця.

Вчені проаналізували дані 370000 людей, контролюючи їх здоров’я і рівень фізичної активності протягом 15 років. Було встановлено, що люди, які приділяють фізичним навантаженням 2,5 години на тиждень, як це сьогодні рекомендується, мали на 10% нижчий ризик розвитку серцевої недостатності, ніж ті, хто не підтримував жодної фізичної активності взагалі.

Але дослідники відзначають, що даний ефект недостатньо значний. Вчені також виявили, що люди, які виконували подвійну норму вправ, мали на 19% нижчий ризик серцевої недостатності, а для тих, хто займався фітнесом в 4 рази більше – по 10 годин в тиждень – ймовірність розвитку серцевої недостатності зменшилася на 35%.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button