Людина

Жінка використовує свій мозок ефективніше

mozok-zinkyНове дослідження демонструє, що хоча мозок жінки менший в порівнянні з чоловічим, прекрасна половина використовує його більш ефективніше, досягаючи одинакових результатів. Про це повідомляє «ИноСМИ» з посиланням на Washington Times.

Група нейробіологів з Університету Каліфорнії і Мадрида досліджувала відмінності між жіночим та чоловічим мозком. Вони зосередили своє дослідження на гіпокампі, який є центром, відповідальним за емоції і пам’ять, зазначає Daily Mail.

Більший за розміром гіпокамп у чоловіків призводить до збільшеного вмісту нейронів, що збільшує його розумові здібності. Однак у випадку з жіночим мозком, як показало дослідження, чим менший гіпокамп за розміром, тим ефективніше жінка його використовує, витрачаючи менше енергії і мозкових клітин для досягнення того ж результату. Це привело вчених до висновку, що мозок жінки працює більш ефективніше.

Дослідження продемонструвало, що хоча жіночий мозок в середньому на 8% менший чоловічого, вони рівні в розумових здібностях. «На цьому структурному рівні жінки можуть демонструвати більшу ефективність, витрачаючи менше нейронів для досягнення рівних з чоловіками поведінкових результатів», – написали вчені.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button