Людина

Вченими знайдено спосіб зупиняти старіння

Група фахівців з Університету Каліфорнії в США виявила білок, який дозволяє продовжити життя людини. Це відкриття вчені зробили після проведення тривалого дослідження (9 років) на лабораторних гризунах і на людях.

db7cc64a246341150ef3e47b08f63925

Загалом в експерименті взяли участь більше 1900 добровольців у віці 40-85 років. Експерименти проводилися в Норвегії та США. У більшості випробовуваних до дослідження були встановлені хвороби серця.

Вчені цікавилися рівнем двох білків у них в крові: GDF11 і міостатина. Як з’ясувалося, чим більше в організмі було цих білків, тим меншою була ймовірність природної смерті. З роками концентрація цих білків в крові стає менше, до того ж у різних людей цей процес відбувається з різною швидкістю. Так експерти пояснюють те, що до одних людей старість приходить швидше. Також їм вдалося встановити, що високий вміст білка GDF11 сприяє уповільненню процесів старіння і продовжує життя.

Припущення вчених були підтверджені результатами випробувань на мишах. Для цього мишам робили ін’єкції «омолоджуючого» білка, що сприяло поліпшенню їх фізичного стану. Більш помітним введення препарату було у старих гризунів. У них зникало потовщення м’язів серця, відоме як шлуночкова гіпертрофія, яка може спровокувати появу серцевої недостатності і передчасну смерть.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button