Головна / Людина / Вчені розповіли про 12 способів підвищення працездатності людини

Вчені розповіли про 12 способів підвищення працездатності людини

Фахівці з Великобританії стверджують, що нові спостереження допомогли лікарям сформувати 12 правил, які не тільки підвищують працездатність людини, але й сприяють її кар’єрному зростанню.

d46c5605950f536a9a1f6091c8209815

Як стверджують науковці з університету Ноттінгема в проектах взяли участь декілька тисяч добровольців. У процесі здійснення досліджень психологи вивчали результати попередніх 83 експериментів, що стосуються галузі людської продуктивності і самоконтролю. Наголошується, що за підсумками клінічних дослідів медики встановили, які методи допомагають людям залишатися сповненими енергії та сил протягом усього робочого дня.

Слід зауважити, що головним фактором, який впливає на працездатність людини, вважається ранкова зарядка. Наступну позицію зайняло використання води з лимоном і відсутність інтернету, а також телевізора до сніданку. Крім цього лікарі радять добре їсти вранці і ставити перед собою щоденні цілі. Чисте робоче місце і реалізація найважчих завдань дозволяє індивідууму поліпшити власну продуктивність.

Відстежуйте свої кар’єрні та інші успіхи, встановлюйте чітку тривалість для проведення ділових переговорів. Це допоможе досягти бажаного результату.

Натхнення: healthvesti.com