Різні цікавинки

Як доглядати за змішувачами

foto_cikavosti_14.10.2014-02Змішувачі, будучи високотехнологічним і функціональним виробом, є окрасою будь-якої ванної кімнати. Щоб дорогий змішувач або набір змішувачів до ванної, який можете придбати вот тут, служив тривалий час і радував надійною роботою, необхідно експлуатувати його відповідно до інструкції, регулярно доглядаючи за ним.

Допомога по догляду за змішувачами

Як засоби по догляду за змішувачами використовують чітко підібрані чистячі засоби залежно від матеріалу, з якого виготовлена ??поверхня. Чистячий засіб наноситься спочатку на губку або тканинну серветку, а потім протирається забруднений змішувач.

Ніколи не користуйтеся металевими щітками і грубими губками, не слід наносити абразивні засоби безпосередньо на поверхню виробу, і тим більше залишати його на тривалий період, наприклад на ніч.

Не рекомендується використовувати для очищення змішувачів засоби, що містять кислоти: мурашину, фосфорну. Вибираючи засіб для чищення змішувачів, зверніть увагу на етикетку: вона повинна містити напис «без змісту фосфорної кислоти». Такі речовини, як оцет, хлор і луг, а також засоби, що містять їх навіть у невеликій кількості, використовувати не можна. Крім того, не рекомендується чистити сантехніку сумішами, що складаються з різних засобів для чищення.

Після того, як засіб для очищення змито водою, необхідно змішувач насухо витерти для того, щоб не допустити виникнення білих некрасивих плям або розводів від води. Бажано протирати змішувач насухо після кожного його використання. Якщо на поверхню, покриту хромом, потрапило мило, шампунь, гель та інші косметичні засоби, не полінуйтеся видалити плями – змийте їх чистою проточною водою. Інакше на хромі можуть утворитися помутніння.

Для очистки змішувачів, зроблених з міді, скла або позолоти, рекомендується використовувати спеціально призначені для цього засоби. Будьте обережні при виборі засобу для догляду! Якщо під рукою такого засобу не виявилося, допоможе звичайний мильний розчин або гель для миття посуду. Після миття не забудьте протерти насухо м’якою ганчіркою. Застосування миючих засобів на поверхнях з уже наявними дефектами змішувачів або душа можете підвищити шкоду. Тут потрібен особливо делікатний догляд, ні в якому разі не можна терти з силою.

Щоб змішувач зберіг свої якості на протязі тривалого часу, рекомендується:
1. Вчасно здійснювати заміну прокладок, обов’язково прочищати аератор, попередньо знявши його зі змішувача.
2. Дрібні несправності, за наявності змінних складових виробу, можна і самостійно відремонтувати, однак якщо виріб знаходиться на гарантії, а гарантійний термін ще не минув, краще віддати його в сервісний центр.
3. Для зняття накипу з аератора використовуйте протинакипної засіб або, наявний на будь-якій кухні, оцет.
4. Для очистки необхідно знятий зі змішувача аератор занурити в підготовлений заздалегідь склянку з розчином.

Необхідно також відзначити, що змішувач і його складові частини можуть виходити з ладу через неякісну воду, тому для довговічності сантехніки використовуйте фільтр для очистки жорсткої води, який благотворно буде впливати і на тривалу роботу сантехніки, і на ваше здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button