Людина

Оральний секс корисний для здоров’я жінок

Оральний секс корисний для здоров'я жінокНове дослідження, проведене з метою з’ясувати, який вплив має оральний секс на психічні функції, показало, що оральний секс несе чималу користь жіночому здоров’ю і істотно покращує настрій. Дослідження, проведене фахівцями Нью-Йоркського державного університету, передбачало використання методу не практичних експериментів, а статистичного опитування: вчені розглянули зв’язок між статевим життям 293 опитаних жінок і їх психічним здоров’ям.

Більш раннє дослідження показало, що в чоловічій спермі міститься ряд психотропних речовин, які сприяють підвищенню настрою, появі посиленого потягу, а також поліпшують якість сну. Крім того, насіннєва рідина містить не менше трьох антидепресантів.

Згідно з твердженнями вчених, представниці прекрасної статі, які бажають займатися незахищеним сексом, в меншій мірі схильні до стресів і депресій і показують кращі результати при виконанні тестів на розумові здібності.

У спермі присутній кортизол, відомий своєю властивістю посилення статевого потягу, гормон естерон, що поліпшує настрій і гормон «радості» окситоцин, що також позитивно впливає на загальний стан духу.

Тим часом в спермі був виявлений ще один різновид антидепресанту – тиреотропний гормон – мелатонін, який відновлює нормальний біологічний ритм людей і зміцнює сон. У спермі також був знайдений серотин один з основних нейромедіаторів.

На цьому список психотропних речовин, ідентифікованих вченими в спермі, не завершується. Враховуючи багатий вміст цих корисних речовин в спермі, дослідники Галлап і Берч разом з психологом Стівеном Палтеком висунули припущення, що жінки, які постійно займаються незахищеним сексом, як правило, менше піддаються депресіям аніж жіноча половина населення, що використовує регулярно захисні засоби.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button