Людина

Перекур в барокамері перетворив чоловіка в смажене порося

Нікотин насправді вбиває. Шкідливість цієї звички на особистому прикладі ще раз довів чоловік, який вирішив викурити сигарету під час лікування в кисневій камері високого тиску.

65-річний Лю Хун був поміщений в барокамеру народної лікарні в місті Нанхьянь в південно-східній китайській провінції Гуандун, щоб прискорити процес загоєння травми голови.
foto_cikavosti_30.07.2014-08

Згідно з першою версією, після того, як закрилися двері камери, чоловік запалив цигарку, яка підпалила постільну білизну, яка швидко запалала при взаємодії з насиченою киснем атмосферою апарату.

Але є й інша гіпотеза, згідно з якою причиною вибуху, що зруйнував камеру і вбив чоловіка, стала запальничка. Як заявили пожежники і медпрацівники, як досліджували місце події, тіло чоловіка повністю обгоріло. Також в камері був виявлений розплавлений шматок запальнички, яка, на їх думку, і стала причиною вибуху.

Читайте також: Лише одна згадка про тютюн змусить вас закурити

 

У даний момент сім’я загиблого вимагає провести ретельне розслідування і з’ясувати, як у Хуна в барокамері виявилася запальничка. Члени сім’ї вважають, що наявність у чоловіка пристрою свідчить про недбалість медперсоналу.

“Все тіло мого батька було обпалено. Він виглядав, як смажене порося, – сказав син загиблого. – Це було найгірше, що я коли-небудь бачив”.

Лікарня вже визнала свою відповідальність. Як заявили представники медустанови, пацієнт дійсно не був попереджений про те, що паління або використання запальнички в камері може бути небезпечно для життя. Зараз адміністрація лікарні веде переговори з сім’єю загиблого з приводу виплати компенсації, повідомляє у свіжому номері Mail Online.

Прес-секретар лікарні сказав: “До цього Лю вже пройшов в камері один сеанс лікування, який виявився надзвичайно ефективний. Ми припускаємо, що він вирішив покурити під час другого сеансу, так як думав, що ніхто нічого не помітить”.

Лікування в барокамері, як вважають, допомагає загоєнню ран, насичуючи еритроцити великою кількістю кисню, що прискорює процес одужання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button