Різне

Основні методи дезінфекції тарганів

Коли таргани пробралися в квартиру, позбутися від них неймовірно складно. Не варто пасувати перед питанням: «Як позбутися від тарганів назавжди?» Тарган – один з найпоширеніших шкідників у світі. Існує більше 3.500 різних видів тарганів, вони вважаються одними з найбільш примітивних крилатих комах в історії. Справді, вигляд в цілому залишається незмінним більше 300 мільйонів років.

12-01-15-foto-600x375-1

Як виявити таргана

Тарган має плоске, подовжене чорне або коричневе тіло, довгі вуса і голову, нахилену вниз. Самки безкрилі, а у самців, як правило, дві пари крил.

Таргани живуть в теплих, вологих і темних зонах, тому в природі вони найчастіше зустрічаються в тропічних і субтропічних регіонах. Незважаючи на свою репутацію, тільки кілька видів тарганів відомі, як шкідники, і воліють жити в житлових приміщеннях, пліч-о-пліч з людьми, замість природного середовища існування. Таргани виживають за рахунок дієти, яка включає рослинну і тваринну їжу, в тому числі папір, одяг, продукти харчування, деревину, книги, клопів та інших дрібних комах.

Таргани є одними з найбільш нелюбимих комах у всьому світі, і не без підстав. Вони не тільки важко виводяться, вони також несуть відповідальність за поширення алергії, хвороб, бактерій, і на них припадає величезна кількість нападів важкої астми.

Більшість тарганів ведуть нічний спосіб життя і дуже майстерно ховаються від уваги людей протягом дня. Вони не люблять світло, тому ви не зможете зустріти таргана на видному місці. Найпоширенішою областю проживання, стають шафи під раковиною, кухонні шафи, стільниці та пральні зони.

http://gorcenterdez.ru/

Як тільки ви побачили таргана на території будинку або квартири, можете бути впевнені, що поблизу ховається набагато більше паразитів. Ви можете вивести тарганів швидко, якщо зайняти активну позицію в боротьбі зі шкідником. Спробуйте:

1. Окропіть невеликою кількістю борної кислоти місце, де бачили таргана, що подорожує через кімнату. Тарган отруїться, проковтнувши кислоту, під час регулярного догляду за собою. Будьте впевнені, що обробили кислотою темні, сирі зони, особливо уважно шукайте такі місця у ванній і кухні, поблизу раковини, за пральною машиною, навколо холодильника і за іншою побутовою технікою. Примітка: при вживанні всередину, борна кислота токсична і дуже небезпечна для людини, не менше ніж для таргана. Не використовуйте кислоту в місцях, де діти або домашні тварини грають, сплять або їдять.

2. Ви можете приготувати власні інсектициди для дезінфекції тарганів, змішавши рівні частини соди для випічки і цукрової пудри, змайструвавши з них кульки-приманки для тарганів. Змішавши цукор і соду, покладіть суміш в неглибокий посуд, в місці, де бачили тарганів. Поєднання цукру і соди є летальним для таргана, але здається йому вельми апетитним.

3. Таргани ненавидять смак лаврового листа. Ви можете провести знищення тарганів у квартирі природним і безпечним способом і тримати більшість тарганів у страху, розкладаючи лавровий лист в місцях, де ви бачили тарганів. Використання лаврового листа являє собою відмінний спосіб труїти тарганів за межами кухні та ігрових майданчиків для дітей.

4. Не давайте тарганам води! Таргани можуть виживати близько місяця без їжі, але вони потребують води на щоденній основі. Ніколи не залишайте воду в раковині, в брудному посуді і в інших місцях будинку. Перевірте будинок на інші джерела води, включаючи, наприклад, підтікаючу сантехніку, сиру зону під холодильником, конденсат на трубах. Протріть будь-які сліди води в раковині після того, як помили посуд і протріть ванну після використання.

5. Чистота, чистота і ще раз чистота! Таргани природно тяжіють до брудних областей, особливо коли вони усіяні послідом тарганів. Дезінсекція тарганів – ось вихід! Використовуйте миючий дезинфікуючий засіб, щоб повністю очистити площу і запобігти повторному відвідуванню її тарганами. Для бетонної підлоги і стін, ви можете використовувати суміш відбілювача і води для дезінфекції. Інші області можуть бути очищені за допомогою повсякденного миючого засобу або антибактеріального мила.

Інсектициди

Дезінфекція тарганів інсектицидами, також хороше рішення, яке, тим не менш, потребує куди більше уваги, ніж лавровий лист. Більшість інсектицидів, доступних на ринку сьогодні, здатні знищити тарганів в корені. Новинкою ринку є гель на основі інсектицидів, спеціалізованих проти тарганів, працює він досить швидко і порівняно ефективно. Приманки і гель в комбінації вимагають 1-2 днів і, як правило, практично не мають неприємного запаху. Вони часто набагато безпечніше для використання в будинках і квартирах з дітьми і домашніми тваринами. Клейові пастки, які приклеюють тарганів і не дають їм вибратися, також добре працюють в областях, густо населених тарганами. У умови важкого зараження, спробуйте розпилювач з інсектицидами, обробіть тріщини і щілини за допомогою аерозолю. Якщо боротьба з тарганами не допомагає, телефонуйте професіоналу по боротьбі з шкідниками.

Як захистити квартиру від тарганів

1. Завжди вичищайте будь-які продукти харчування (включаючи крихти) зі стільниці, стола та інших поверхонь будинку.

2. Відремонтуйте сантехніку, виключивши будь-які протікання. Витирайте пролиту воду або напої негайно.

3. Ізолюйте труби.

4. Позбавтеся від безладу в будинку! Переберіть ящики і шафи, видаліть сумки, документи, старі газети, пластикові конверти і так далі. Тримайте область під раковиною і навколо пральної / сушильної машини добре організованими, чистими і впорядкованими. Прибирайте підлога підвалу за допомогою розчином хлорного вапна і гарячої води кілька разів на рік. Інвестуйте гроші в осушувач для усунення побутової вологи з повітря.

5. Закрийте стики труб, встановіть молдинги на вихід трубопроводу в квартиру. Якщо отвір занадто великий, щоб його законопатити, закрийте його чим-небудь іншим, прийміть тимчасове рішення. Ущільнювальна піна також добре працює для заповнення великих отворів навколо труб.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button