Фото

7 функціональних пристосувань, за допомогою яких нагодувати немовля дуже просто

Найбільш функціональні пристосування для годування немовляти.

Батьки завжди ставляться з великою відповідальністю до годівлі свого немовляти. Найбільш правильне і корисне харчування дозволяє маленькому організму правильно розвиватися і активно рости на радість мамі і татові. У нашому сьогоднішньому огляді представлені 7 функціональних девайсів, які полегшать і убезпечать годування дитини.

1. Розумний чохол для дитячої пляшечки — SmartSleeve

Функціональний і зручний у використанні чохол для дитячої пляшечки — SmartSleeve.
Новий розумний чохол для дитячої пляшечки під назвою — SmartSleeve контролює температуру вмісту ємності і стежить за їжею немовляти. Пристрій дозволяє отримувати повну інформацію про харчування дитини, завдяки спеціальним мобільним додатком, що підтримує платформи IOS і Android.

2. Незвичайне пристосування — Food Feeder Plus

 

Оригінальне пристосування для легкого перетворення твердої їжі в рідку — Food Feeder Plus.
Дизайнери Хермано Ло і Джастін Чжан розробили свій новий девайс під назвою — Food Feeder Plus, який може перетворювати тверді продукти харчування в рідку їжу. Дане пристосування значно полегшить процес приготування їжі та годування дитини. Тепер батькам не потрібно перетирати продукти в пюре, достатньо всього лише покласти їх у Food Feeder Plus.

3. Функціональний чохол для пляшечки — Sleevely

Незвичайний чохол для дитячої пляшечки — Sleevely.
Двоє батьків Айк Офнер і Ден Гілей створили незвичайний ґаджет під назвою — Sleevely, який здатний значно полегшити процес харчування немовляти. Даний девайс стежить за температурою страв і терміном придатності. Також для цього пристрою було випущено спеціальний мобільний додаток, завдяки якому батьки можуть отримувати всю інформацію про харчування дитини.

4. Електричний підігрівач для пляшечок — Beaba Bib’expresso

Функціональний підігрівач дитячих пляшечок з сумішшю — Beaba Bib’expresso.
Функціональний електричний підігрівач під назвою — Beaba Bib’expresso, який дозволить легко і швидко довести до необхідної температури пляшечку з сумішшю. У комплекті з девайсом поставляються кілька ємностей об’ємом до 300 мілілітрів. Пристрій виготовлено з металу і пластика, його розміри становлять 19 х 22 х 10 сантиметрів.

5. Функціональний девайс — Milk Nanny

Функціональний девайс — Milk Nanny від талановитого творця Дерріка.
Талановитий винахідник Деррік Чи створив свій новий концепт девайс під назвою — Milk Nanny. Завдяки спеціальним мобільним додатком, що підтримує платформи iOS і Android можна сканувати штрих-код на упаковці продукту. Потрібно всього лише засипати необхідні інгредієнти всередину новинки і Milk Nanny приготує суміш для дитини всього за 15 секунд. Його обсяг дозволяє виготовити 12 порцій по 240 грам. У випадку успішної реалізації цього проекту в 2015 році пристрій надійде в продаж.

6. Тримач для пляшечки — The Beebo

Зручний тримач для дитячої пляшечки — The Beebo.
Новий зручний тримач для пляшечки під назвою — The Beebo має незвичайне плечове кріплення. Дана модель звільняє руки власника, завдяки чому стає дуже комфортним у використанні. Поки дитина їсть, батько може відповісти на дзвінок або приділити час старшій дитині. Вартість такого девайса становить близько 35 доларів США.

7. Дитяча пляшечка на ультрафіолеті — Pureray

Функціональна дитяча пляшечка — Pureray.
Нова дитяча пляшечка під назвою – Pureray з ультрафіолетовою лампою перебуває всередині ємності, яка знезаражує харчування від будь-яких вірусів і бактерій. Дана модель створена спеціально для подорожей, на той випадок якщо вживається суміш приготовлена не вдома.

Натхнення: www.novate.ru

Кнопка «Наверх»