Технології

AI створив гнучкий метаматеріал

Штучний інтелект, розроблений вченими з Каліфорнійського технологічного університету, створив карту хімічного складу для метаматеріалу, який би став найбільшим гнучким, міцним і стискальним в історії.

Зараз багато матеріалознавців розробляють нове — адаптивне і міцне покоління метаматеріалів. Розробники спираються на досвід інших команд і їх експериментів при створенні власного метаматеріалу.

Інженери з Каліфорнійського технологічного університету створили штучний інтелект, який зможе аналізувати весь обсяг попередніх експериментів, математично прораховує властивості різних варіацій цих матеріалів і додає до них нові елементи для поліпшення якостей.

Два алгоритми перетворили тендітні полімери в легкі, стискальні та відновлювані метаматеріали. Його точний хімічний склад не розкривають, вчені обіцяють відкрити його пізніше.

При цьому зараз штучний інтелект буде створювати з цього метаматеріалу нові форми матеріалу, які б дозволили запустити його виробництво.

Вчені відзначають, що на сьогодні їм важливіше навчити штучний інтелект експериментувати з різними матеріалами, ніж створити інноваційний метаматеріал наступного покоління.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»
Закрыть