Технології

У Китаї побудують унікальне лісове місто

Будівництво міста з населенням 30000 чоловік завершиться до 2020 року.

В Китае построят уникальный лесной город

Італійський архітектор Стефано Боєр відомий, як творець концепції так званого «вертикального лісу», яку він вже втілив у Швейцарії та Мілані. Свій черговий і більш грандіозний проект під назвою «Місто-Ліс» він реалізує в Китаї в міському окрузі Лючжоу.

Згідно з проектом, тут буде створена вся необхідна міська інфраструктура – житлові будинки, офіси, лікарні та школи. Джерелами енергії стануть геотермальні джерела і сонячні панелі, які встановлять на даху кожного будинку, повідомляє techcult.ru

Місто буквально потопатиме в деревах, які будуть рости не тільки в парках і скверах, а й на фасадах і дахах будівель. Заплановано висадити до 40000 дерев та майже мільйон різних рослин більш ніж 100 видів. За розрахунками фахівців, це величезна зелена біомаса буде щорічно споживати близько 10000 тонн СО2, до 55 тонн забруднюючих речовин, виділяючи при цьому 850 тонн кисню.

Згідно з проектом, тут буде створена вся необхідна міська інфраструктура – житлові будинки, офіси, лікарні та школи. Джерелами енергії стануть геотермальні джерела і сонячні панелі, які встановлять на даху кожного будинку.

Місто-ліс побудують північніше Лючжоу, в якому проживають близько 1,5 млн. чоловік. Сполучення між ними забезпечать залізнична гілка і автотраса, за якою будуть курсувати електромобілі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button