Людина

Алкоголь і характер чоловіка

Характер чоловіка можна визначити по його манері триматися в суспільстві, за його стилем, манерою спілкуванню, ходою і тому, яким алкогольним напоям він віддає перевагу.

33fbdf34afdbcbef9671e30fdfef1b83

1. Чоловік, який віддає перевагу горілці — це недовірлива і ласа на лестощі людина. Він може здійснювати необдумані вчинки, стрибати з моста або скуповувати всі квіти в магазині для того, що б тільки справити сприятливе враження.Такий чоловік закохується з першого погляду і на все життя, а потім також легко і швидко забуває про свої почуття.

2. Любителі віскі традиційно вважаються сильними особистостями, які не розмінюються на дрібниці і твердо йдуть до поставленої мети. Хоча не виключено, що чоловік може просто «підлаштовуватися» під цей стереотип. Схожа ситуація з коньяком – це істинно чоловічий напій, який говорить про сильний характер і впевненість у собі, готовність приймати рішення.

3. Чоловік п’є коктейлі — людина вітряна непостійна, швидко і з легкістю змінює подруг, друзів, захоплення і т. д. А якщо цей чоловік ще й віддає перевагу «Кривавій Мері» або «Балтімор» до нього краще придивитися уважніше.

4. Якщо чоловік байдужий до спиртного, а віддає перевагу «здоровим напоїв» — мінеральній воді, сокам або чаю – перед вами людина, яка знає, чого хоче і не піддається на провокації. Але якщо чоловік категорично не сприймає алкоголь і постійно демонструє різко негативне ставлення, це, швидше за все, означає, що у нього в минулому були проблеми з алкоголем або ж не все в порядку зі здоров’ям.

5. Чоловік обожнює пиво — це людина з широкою душею. Душа компанії. він живе заради друзів і для друзів, в будь-якій важкій ситуації знаходить позитивні сторони і уроки. Хоча в їх житті ці самі друзі можуть грати дуже велику роль, що може докучати коханій жінці.

6. Якщо чоловік вибирає вино і при цьому вибирає його зі знанням справи – значить, перед вами естет, який вміє розставити пріоритети і насолоджуватися життям. З іншого боку – часто він може бути занадто високої про себе думки, а за навмисною витонченістю натури може ховатися банальна порожнеча.

7. Шанувальники шампанського у всьому люблять ефектність, але відрізняються поверховістю і «грою на публіку», при цьому вони веселі і життєрадісні, з такою людиною нудно точно не буде.

Натхнення: vsefakty.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button