Людина

Стрес може накопичуватися протягом усього життя людини

Група науковців під керівництвом Ніколаса Роберта Купера з Центру по вивченню головного мозку, реалізувала комплекс лабораторних випробувань та дослідів.

f7c79a44d52a677f725c703108ae29ce

Слід зауважити, що фахівці з Ессерського Університету, розташованого у Великобританії, зафіксували унікальну закономірність. Зокрема, експертам вдалося виявити, що стрес може накопичуватися протягом усього життя людини. Про це лікарям стало відомо завдяки здійсненню кількох спостережень. З’ясувалося, що тривожні ситуації, які індивідуум відчуває в юному віці, можуть відбитися на майбутньому його самопочутті.

У процесі реалізації випробувань дослідники підрахували кількість ймовірних стресів, що виникають протягом усього життя людини. У цей перелік увійшли втрата рідних і близьких, зміна звичок, хвороби і переїзд в інше місто. Вік досліджуваних коливався від 60 до 80 років. Під час проведення дослідів експерти відзначили, що стрес може впливати на здоров’я людей через багато років після його виникнення.

Через нервові потрясіння чоловіки і жінки похилого віку не здатні контролювати свої рухи, більш того, знижується їх рівень уважності.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button