Людина

Понад 90% самогубств відбуваються через депресію

Більш ніж 90% смертей викликані різними типами депресії, включаючи біполярний депресивний розлад, повідомляють індійські експерти.

d7a636e7d251f5cd791cdb9d058f0ea8

Напередодні Всесвітнього дня психічного здоров’я, який відзначається 10 жовтня, лікарі повідомили, що за останні декілька десятиліть число самогубств зросла в 3 рази і є найвищим у віковій групі від 15 до 24 років. Було встановлено, що близько 40% самогубств відбуваються серед чоловіків і 56% самогубств відбуваються серед жінок у віковій групі від 15 до 24 років, і провідною причиною цього є депресія. Депресія впливає не тільки на психічне здоров’я, але також має різні тілесні симптоми, такі як біль у м’язах, втома і головний біль.

Майже 90% жертв суїциду страждають від якогось психічного розладу, і найчастіше ним є депресія. Збільшення числа самогубств пов’язано з підвищеним рівнем стресу, відсутністю підтримки сім’ї, відсутністю своєчасного лікування, зловживанням алкоголем і наркотиками і багатьма іншими соціально-економічними факторами.

Говорячи про боротьбу з депресією за допомогою таблеток, експерти відзначають, що деяким пацієнтам з депресією потрібно набагато більше, ніж просто ліки, і таким пацієнтам мають бути застосовані різні психологічні і фізичні методи лікування.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button