Технології

Amazon почав продавати і доставляти цілі будинки

Будиночок розміром з морський контейнер можна поставити на дачній ділянці або навіть у власному дворі, якщо там досить місця. Правда, доставка обійдеться в $3700, пише Digital Trends.

Тепер новий будинок можна в два кліка придбати на Amazon. Більше того, його навіть привезуть за будь-якою вказаною адресою. Цей крихітний будинок від компанії MODS International називається — ви не повірите — «Крихітний Будинок» і коштує $36 000. Його доставка обійдеться в $3700, а доведеться чекати близько трьох тижнів.

Супер-малогабаритне житло зроблено з морського контейнера і розраховане на покупців, які хочуть жити простим життям і задовольнятися малим. Будиночки продаються повністю мебльованими, обладнаними сантехнікою і електропроводкою, з теплоізоляцією та кондиціонером. Там є спальня, кухня, душ, туалет, раковина, кухня і вітальня. А якщо відкрити великі двері з торця «будівлі», буде здаватися, що у вас прекрасний вид на внутрішній дворик.

Звичайно, «Крихітний Будинок» важко назвати вершиною дизайнерського мистецтва у своєму сегменті. Зате вони екологічні, мобільні, їх можна купити без іпотеки, дешево утримувати і податок на власність коштуватиме майже нічого. За такі гроші — це відмінний варіант для всіх, хто обмежений у коштах або хоче мати затишний і повністю обладнаний заміський будинок. Або будиночок для гостей у дворі власного будинку.

Однак, у США далеко не всі співають дифірамби цій ідеї. У 2016 році жителі міста Мілтон виступили проти таких малобюджетних будинків в їх районі. Вони порахували, що це зробить район менш благополучним і зіб’є ціну на їх престижну нерухомість.

Тим не менш, популярність таких проектів з кожним роком зростає. Наприклад, Kasita представила свій маленький, але розумний модульний будинок з коробки, який можна скласти і взяти з собою на нове місце. Його площа всього 25 квадратних метра, але в ньому є підключені до інтернету речей термостати Nest, аудіосистема Amazon Echo, двоспальні матраци Casper, скла View Dynamics Glass і освітлення Philips Hue.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»