Технології

У США почали працювати роботи-ріелтори

Наступного разу, коли ви вирішите здійснити операцію з нерухомістю, ваш агент може бути не з плоті і крові. Реальні американські агентства почали наймати роботів для механічної роботи, яку раніше робили ріелтори.

У Wall Street Journal перерахували ці три компанії: брокерська фірма REX і фірми по продажу нерухомості Zenplace і VirtualAPT. І REX, і Zenplace використовують роботів для спілкування з клієнтами. Так роботи розташовуються в будинках на продаж, відповідаючи на питання і збираючи інформацію. Також роботи спілкуються з людськими агентами віддалено.

VirtualAPT створили бота, який робить тривимірні відео реальної нерухомості. Віртуальні екскурсії по домівках — це опція для потенційних покупців з завантаженим графіком або для тих, хто фізично не може відвідати дім.

Роботи зможуть спростити процес купівлі нерухомості. Також вони зможуть значно зменшити комісію агентів. Робот REX наприклад має лише двопроцентну комісію, тоді як у людей зазвичай комісія 5-6%.

Існують різні думки щодо того, наскільки така роботизація вплине в подальшому на індустрію по продажу нерухомості. Зараз роботи грають роль асистентів, що виконують паперову роботу. Але в найближчому майбутньому вони цілком можуть і самостійно продавати квартири і будинки без всякої допомоги людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button