Технології

Blackphone: смартфон, котрий захищає приватне життя своїх власників

Документи, оприлюднені Джуліаном Ассанжем і Едвардом Сноуденом, пролили нове світло на питання безпеки приватних даних. Ще пару років тому несанкціонований доступ до персональної інформації вважався порушенням основоположних прав людини. Сьогодні ж викриті в цьому занятті політики і компанії виправдовують тотальне стеження, приводячи найрізноманітніші аргументи. Все це чинить неабиякий вплив на громадську думку, а соціальні норми переоцінюються буквально у нас на очах. У такій ситуації чимало уваги привертають продукти, розроблені з урахуванням підвищених вимог до безпеки інформації. Одним з таких є смартфон Blackphone.

Blackphone: смартфон, котрий захищає приватне життя своїх власників

Ґаджет являє собою спільний проект компаній Silent Circle і Geeksphone. Оскільки всі великі обсяги персональних даних переносяться на смартфони, додавання захисту від несанкціонованого доступу представляється обґрунтованою дією. Переваги новинки озвучуються як безпечні дзвінки (у тому числі, з використанням камери), повідомлення і передача даних для приватних осіб і організацій.

Зрозуміло, «безпечні» – це відносне поняття і в тому, кому можна заблокувати доступ за допомогою Blackphone, ще належить розібратися. Тим часом, виробники стверджують, що їх продукт убезпечений від зловмисників на апаратному та програмному рівні. Так, він працює під управлінням якоїсь PrivatOS, написаної на основі Android. Новинка буде продемонстрована на MWC 2014 в лютому, де про неї розкажуть більше.

Натхнення: onegadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button