Гумор

Суперкомп’ютер IBM Watson може стати президентом США

На офіційному сайті суперкомп’ютера IBM Watson з’явилася інформація про те, що група ентузіастів висунула машину в якості кандидата в президенти Сполучених Штатів Америки. Такими відомостями поділилися кореспонденти новинного видання Quartz.

На майбутніх президентських виборах в США в якості одного з кандидатів на пост глави держави може стати суперкомп’ютер під назвою IBM Watson. Ініціативна група вже розмістила на офіційному сайті комп’ютера петицію зі збором підписів, аргументуючи свій вибір словами про те, що машина здатна приймати найбільш якісні та виважені рішення, ніж будь-яка людина.

У 2011 році комп’ютер брав участь у телевізійній вікторині Jeopardy!, де зміг перемогти живу публіку, в основі машини лежить питально-відповідна система, що дозволяє виконувати будь-які рішення з точністю вище 90 відсотків. У передвиборній кампанії IBM Watson фігурують вимоги про загальне медичне страхування, безоплатну вищу освіту, також легалізація легких наркотиків, в тому числі, пропонується запровадження екологічно чистих джерел енергії по всій країні.

Представництво корпорації IBM не погодилося з висуненням кандидатури власного комп’ютера в президенти США, проте щодо майбутніх виборів нічого не уточнюється.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button