Технології

Американські інженери створили окуляри, які бачать крізь стіни

Американські фахівці з технологічного університету створили окуляри, за допомогою яких людина може бачити крізь стіни. Прилад у вигляді окулярів здатний крізь стіну визначити знаходження людини з точністю до десяти сантиметрів.

Американські інженери створили окуляри, які бачать крізь стіни

Використовуючи радіосигнали специфічної форми, інженери розробили окуляри, здатні бачити крізь стіну. Прилад оснащений чотирма антенами, три з яких приймають сигнал, а одна передає . Фахівці назвали свій винахід WiTrack.

Робота приладу полягає в тому, що радіохвилі, які направляються очками крізь стіну, відбиваються від предметів, що знаходяться в іншій кімнаті, після чого три приймаючі сигнал антени аналізують дані, потім комп’ютеризований алгоритм WiTrack видає схему заданого приміщення.

Як стверджують фахівці, такий прилад буде корисний при обладнанні «розумних будинків». Підключений до центрального комп’ютера дому прилад WiTrack зможе з легкістю спостерігати за переміщенням мешканців і автоматично включати або вимикати електричні прилади і світло. За допомогою таких окулярів можна встановити спостереження за хворими або літніми людьми.

Натхнення: actualnews.org


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button