Всесвіт

Американці визнали, що у них є багато відео з НЛО, але вони їх ніколи не покажуть

Представники американського флоту заявили, що вони зберігають безліч кадрів, на яких відображені НЛО. Однак, за їхніми словами, вони не будуть публікувати ці кадри, тому що це “завдасть шкоди національній безпеці”.

Визнання було зроблено у відповідь на запит Закону Про свободу інформації (FOIA), поданий урядовим сайтом The Black Vault, який раніше поділився тисячами сторінок документів, пов’язаних з НЛО, отриманих через запити FOIA в ЦРУ та інші урядові установи.

Black Vault подав запит FOIA в ВМС США в квітні 2020 року — всього через день після того, як ВМФ розсекретив три відомих відео, знятих пілотами ВМФ, на яких високотехнологічні літаки рухаються, здавалося б, неможливими способами.

Black Vault зажадав, щоб ВМС тепер передали всі інші відео.

Зображення, на якому нібито зображений НЛО

Більш ніж два роки потому уряд відповів листом, в якому одночасно підтверджувалася наявність більшої кількості відеороликів і відхилялася вимога передати їх з міркувань національної безпеки.

“Оприлюднення цієї інформації завдасть шкоди національній безпеці, оскільки воно може надати противникам цінну інформацію про операції, вразливості та/або можливості Міністерства оборони і ВМФ», — написав у відповідному листі заступник директора Управління FOIA Грегорі Кейсон. “Ніякі частини відео не можуть бути відокремлені для випуску”.

Кейсон додав, що флот розсекретив три відео UAP, випущених в квітні 2020 року, тільки тому, що відео раніше просочилися в ЗМІ і вже «широко обговорювалися у відкритому доступі».

У травні 2022 року Міністерство оборони провело перші публічні слухання щодо НЛО з 1960-х років. На слуханнях, в першу чергу, обговорювався звіт Пентагону від червня 2021 року, в якому говорилося, що пілоти ВМС США повідомили про 144 спостереженнях з 2004 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button