Земля

Вчені знайшли в морі щось схоже на мегалодона (фото)

Фахівці з Інституту атлантичних акул (ASI) побачили щось незвичайне і величезне через свій гідролокатор: на секунду вони подумали, що виявили мегалодона, вимерлого мільйони років тому. Однак все виявилося набагато простіше.

Технологія сканування виявила щось, схоже на величезну рибу «близько 15 метрів в довжину і вагою 40 тонн». Як пояснювали вчені в своєму акаунті, на кілька миттєвостей вони повірили, що доісторичний морський звір повернувся, поки не зрозуміли, що вражаюче зображення, зняте їх ехолотом на узбережжі Нової Англії, було чимось іншим:

“Мегалодон існує? Під час недавньої поїздки для вивчення акул ми всі були здивовані, побачивши цю форму. Однак, на наше розчарування, форма почала перетворюватися на великий косяк Атлантичної скумбрії, який зависав навколо човна близько 15 хвилин.  Мегалодон зник більше 3 мільйонів років тому і, ймовірно, залишиться таким, але на кілька хвилин ми подумали, що він повернувся!»

“Істота”, схоже на мегалодона

Ця істота була найбільшою рибою, які коли-небудь існували, розміром 15 метрів і навіть більше. З ротом шириною близько 3 м у хижака, можливо, був найсильніший укус за весь час.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments