Здоров'я

Курцям потрібно пити багато кави та чаю

Курцям потрібно пити багато кави та чаюДослідники заявили, що якщо людина не може кинути палити, то є способи, які допоможуть знизити ризики можливих захворювань, що мають відношення до куріння. До того ж, ці способи досить прості. Зокрема, слід частіше включати в раціон такі напої, як чай і каву. Експерти з’ясували, що при вживанні таких звичайних і всіма улюблених напоїв поліпшується стан судин і серця. Крім того, при вживанні чаю та кави підвищується ступінь захисту від різних патологій судин.

У ході дослідження дослідниками з Швеції було з’ясовано, що завдяки каві і чаю скорочується ризик інфаркту, який обумовлений блокуванням кровообігу. У тому числі, мозок отримує захист від виникнення атеросклерозу, можливого крововиливу. В основному, це актуально для курців чоловічої статі. Лікарі заявили, що дані напої мають виражені антиокислювальні властивості, які запобігають виникненню викликаних курінням негативних ефектів. Слід зазначити, що дані висновки зроблені не за один день, і саме дослідження було тривалим – вчені займалися цією роботою тринадцять років. Учасниками експерименту стали двадцять шість тисяч мужчин, що проживають у Фінляндії, які є завзятими курцями, і не можуть відмовитися від своєї згубної звички.

Медики спостерігали за їх здоров’ям, і змогли з’ясувати цікаві подробиці. Виявилося, що якщо курець пив щодня не менше восьми чашок кави, то він був на 23 % краще захищений від мозкового інфаркту та серцевої дисфункції. Якщо чоловік курець випивав не менше двох чашок ароматного напою, то в цьому випадку ризик серцевого нападу також знижувався, але не так сильно. Дослідники впевнені, що курцям не можна відмовлятися від споживання кави, і цілком припустимо використовувати її у великій кількості. Позитивний ефект пояснюється тим, що кава має феноличний склад. Тобто, в ньому присутні рослинні компоненти, які здатні впливати на запальні процеси, обумовлені курінням, і блокувати їх, не дозволяючи розвиватися.

Натхнення: info.sibnet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button