Здоров'я

Названо способи захисту від випромінювання сучасної техніки

Вже давно відомо, що сучасна техніка має випромінювання, яке чинить негативний вплив на здоров’я людини. Вчені розповіли про способи захисту організму від такого впливу мобільних телефонів і всіляких електронних пристроїв.

Найбільше людей турбує питання сучасних смартфонів, адже вони вже стали невід’ємною частиною життя практично всіх громадян. Людина може носити цей гаджет з собою на протязі всього дня, а під час відпочинку — тримати його поблизу. Під час стільникового зв’язку даний пристрій випромінює різні хвилі, які негативно позначаються спочатку на самопочутті, а потім і на здоров’ї людей. Для мінімізації цього впливу вчені радять говорити по телефону через навушники, а вночі залишати пристрої подалі від голови, а ще краще – в іншій кімнаті.

Серйозне випромінювання має і мікрохвильова піч. Для того щоб підігріти їжу, ця техніка генерують хвилі двох різних частот, вони вкрай негативно діють на весь організм людини. Під час роботи даної техніки вчені радять відходити від неї на 2 метри.

Те ж саме стосується роутерів, але з ними проблем куди більше, адже вони, на відміну від мікрохвильовок, функціонують практично цілий день. Саме тому дані пристрої вчені радять ніколи не розташовувати в кімнатах. Найкраще для них підійде коридор. Від точки розміщення до спальні повинно бути не менше 3 метрів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть