Земля

Аномальні дощі

Більшість людей засмучуються, коли погода псується, і йде дощ або сніг. Звичайно, найчастіше це неприємно, але як воно, коли на голову падає риба або павуки? А це не жарт. На нашій планеті буває і не таке.

Так влітку 2001 року жителі індійського штату Керала з жахом спостерігали «кривавий» дощ. Протягом майже 2 місяців тут відзначалися опади, пофарбовані в червоний колір. Вчені висували кілька версій походження подібного відтінку, починаючи від пилу метеорита, що впав, і закінчуючи частками піску. Вважається, що в атмосферу потрапили спори місцевого лишайника, через що дощ і придбав свій кривавий колір.

02-11-15-foto-600x351-4

А в 2011 році на стадіон однією з шотландських шкіл під час занять фізкультурою на дітей почали падати черви. Учитель тут же відправив всіх в укриття. Після цього черв’яки були здані на експертизу в науковий центр. Але логічного пояснення, звідки вони взялися, вчені так і не дали.

02-11-15-foto-600x401-3

У 1940 році на голови жителів села Мещери (Росія) посипалися монети (всього близько 1000 штук). Вчені намагалися пояснити цей факт тим, що сильний ураган підняв монети (ХVII-XVIII ст.ст.) з розмитого скарбу. Однак для тієї місцевості сильні вітри не характерні. І місцеві жителі побачили в цьому божий промисел.

02-11-15-foto-600x359-2

Ще одні неприємні «опади» звалилися в 2005 році на сербську село Каджя Джановік. Тут пішов дощ з жаб.

02-11-15-foto-600x379-1

А в Гондурасі щорічно в період з травня по липень йдуть найсильніші зливи зі шквалистим вітром. Після такого дощу на вулицях міст і сіл жителі збирають живу рибу. Вчені пояснюють це тим, що сильні зливи сприяють підйому рівня води у водоймах, а ураганний вітер піднімає воду разом з рибою і відносить в напрямку населених пунктів.

У травні 2015 жителі австралійського міста Гоулберн також випробували неприємні почуття, коли на них з неба посипалися сотні маленьких павучків. Виявляється, таким чином, павуки переміщаються на нові території. Коли вони народжуються, то плетуть павутину до тих пір, поки вітер не підхоплює її і не переносить на нове місце проживання.

Так що, після таких «опадів» відразу ж починаєш цінувати звичайний дощ.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments