Людина

Вчені з’ясували, що причиною депресії може стати вірус

Причому, вперше була доведена причина розвитку даної хвороби

У ході дослідження вчені Медичного університету Дзікей з’ясували, що причиною депресії може стати вірус. Більш того, за словами професора Кадзухіро Кондо, дослідникам вперше вдалося довести причину розвитку депресії.

Так, в рамках цієї роботи японські фахівці вивчили шостий вид вірусу герпесу людини. Відзначається, що даний тип герпесу знаходиться в організмі людини протягом усього життя. Крім того, 100% людей є носіями даного типу герпесу.

Було встановлено, що в стресових ситуаціях або у разі втоми кількість починає зростати, що призводить до того, що він проявляється в людській слині. Причиною депресії, за словами експертів, є його здатність проникати через ніс в мозок. Так, зазначається, що між мозком і задньою частиною порожнини носа розташована нюхова цибулина, яка і піддається інфікуванню. Далі, ген вірусу SITH-1 приступає до вироблення білка протеїну, який направляє кальцій в клітини.

“Ми змогли вперше отримати докази цього (що причина – вірус). Якщо не знати причини, то ми не зможемо виробити ліки. Тепер ми знаємо причину. Ми знаємо, що в слині збільшується вміст вірусу герпесу людини VI, він заражає нюхову цибулину і виділяється SITH-1. Значить, ми можемо зробити так, щоб зі слини вірус не потрапляв в мозок. Все це стає можливим“, – зазначив професор Кондо.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button