Екологія

Apple починає програму чистої енергії в Китаї

Компанія Apple вирішила значно збільшити свої інвестиції в розвиток екологічно чистої енергії в Китаї.

Компанія Apple планує побудувати сонячні проекти на більш ніж 200 мегават в північному, східному та південному районах Китаю, які будуть виробляти кількість енергії, яка еквівалентна тій, що використовується більш, ніж 265 000 китайськими будинками щорічно і почне компенсувати енергію, що використовується в ланцюжку поставок Apple. Це не рахуючи проекту в 40 МВт, розташованого в провінції Сичуань, будівництво якого закінчилося.

Далі Apple запускає нову ініціативу, метою якої є перехід партнерів на більш енергоефективне виробництво і використання чистої енергії для своїх виробничих операцій. Apple буде співпрацювати з постачальниками в Китаї для встановлення більш 2 гігават нової екологічно чистої енергії в найближчі роки.

Apple також поділитися передовим досвідом у придбанні екологічно чистої енергії і створення високоякісних проектів використання відновлюваних джерел енергії, а також забезпечить практичну допомогу деяким постачальникам в таких областях, як аудит ефективності використання енергії, регулює керівництво та створення міцних партнерських відносин, щоб принести нові чисті енергетичні проекти в Китай.

В рамках частини програми Apple, в 2018 році Foxconn побудує сонячні установки на 400 мегават, починаючи з провінції Хенань. Foxconn зобов’язалася провести стільки чистої енергії, скільки споживає завод по остаточній збірці iPhone в Чженчжоу.

Apple стверджує, що програма допоможе уникнути понад 20 мільйонів тонн забруднення парниковим газом в країні до 2020 року, що еквівалентно видалення майже 4 млн легкових автомобілів з дороги на один рік.

В останньому прес-релізі компанія запевнила, що джерелом 87% всієї використовуваної енергії є чисті джерела. Нові проекти можуть допомогти їй отримати 100%, що, безсумнівно, є кроком у правильному напрямку.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть