Технології

Названі кращі регіони для будівництва лінії Hyperloop

Стартап Hyperloop One відібрав 10 найбільш перспективних районів, у яких може з’явитися вакуумна транспортна система. У топ-претендентів увійшли країни Північної Америки, а також Великобританія і Індія. Також компанія веде переговори зі штатом Колорадо.

Подати заявку на конкурс Global Challenge могли будь-які міста і країни, зацікавлені в будівництві лінії вакуумних поїздів. У квітні та червні Hyperloop One відібрала найбільш перспективні маршрути в Європі і США, а тепер представила остаточний список кандидатів. Відбір проводили експерти з інфраструктури, транспорту та технологій.

До нього увійшли 4 напрямки в США. Найдовший маршрут довжиною 1030 км охоплює міста з населенням понад 18 млн осіб і проходить через Даллас, Ларедо і Х’юстон.

Найбільше охоплення населення обіцяють маршрути в Індії. У списку їх два: один з’єднує Мумбай з Ченнаї, а другий — Бангалор з Ченнаї. Також Hyperloop One відібрав два напрямки у Великобританії і по одному в Мексиці і Канаді.

Кожен з маршрутів компанія детально вивчить і відбере один, який найкраще відповідає вимогам. Враховувати як економічні переваги, так і вимоги регуляторів.

Як пише Engadget, стартап також веде переговори про будівництво вакуумної системи в Колорадо. Раніше Hyperloop One уклала договір про наміри з Естонією, а до цього обговорювала плани будівництва з владою США, Індії та країн Європи. Проте найбільшого успіху в переговорах компанії вдалося досягти в ОАЕ. Вже на початку 2020-х років Hyperloop One планує запустити систему вакуумного транспортування вантажів в Дубаї.

Натхнення: hightech.fm

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button