Людина

Службові романи найчастіше закінчуються весіллям

У тих пар, чий роман почався на робочому місці, стосунки тривають довше і частіше закінчуються шлюбом, з’ясували вчені в результаті проведеного дослідження.

Попри розчарування і роздратування, яке часто несе суспільство колег, службові романи закінчуються шлюбом набагато частіше, ніж відносини, що почалися в будь-якому іншому місці, навіть на зустрічах, організованих друзями. Відносини, які почалися в барі або клубі, майже завжди закінчуються розлученням вже після першої ночі, стверджують дослідники.

Дані тенденції були визначені в результаті детального дослідження, участь в якому взяли більше 2000 дорослих. У ході дослідження також було виявлено, що стреси, напруга на роботі і величезна кількість годин, які людина проводить з колегами, є ключовими факторами, що впливають на тривалість відносин.

14% пар, які познайомилися на роботі, зіграли весілля, в той час як пари, утворені за допомогою побачення, організованого друзями, створили сім’ї лише в 11% випадків. Тільки кожен десятий з курортних романів закінчується походом до вівтаря. Однак у той час, як відносини, що почалися на роботі, мають хороші шанси на успіх, 23% опитаних заявили, що спроба знайти партнера на одну ніч стала початком тривалих відносин, і як результат, чарівна http://imarry.su/, повна романтики та пригод.

Ще 22% подружніх пар, які зустрілися в нічному клубі, були впевнені, що їхні стосунки довго не триватимуть. Пари, які познайомилися в гостях і на вечірках, також серед тих, хто з усіх сил намагався знайти когось довше, ніж на одну ніч. Дослідники також виявили, що 51% людей думають, що місце або ситуація впливають на успішність відносин. Майже кожен п’ятий з них відмовляється продовжувати стосунки, бо впевнений, що через обставини зустрічі спільного майбутнього просто немає.

Кожен п’ятий респондент також зізнався, що брехав про те, як познайомився зі своєю другою половинкою, при цьому більше половини кажуть, що роблять це тому, що соромляться розповідати реальну історію. 37% брешуть для того, щоб їх історія звучала більш цікаво, ніж це було насправді, в той час як 17% набридає розповідати одну і ту ж історію знову і знову.

Кожен четвертий із тих, хто перебуває у тривалих відносинах, заявив, що повертається до місця зустрічі, де він зустрів другу половинку. Як правило, це відбувається на ювілей їхніх стосунків.

Натхнення: fedpost.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button