Технології

Apple Watch витримали занурення на 40 м і заплив на 1000 м (відео)

Ми вже кілька разів обговорювали питання вологозахищеності Apple Watch. В одному з інтерв’ю глава Apple Тім Кук заявив, що приймає душ зі своїми смарт-годинами. Така інформація наштовхує на думку, що ґаджет отримав достатній захист від води, що дуже важливо для натільного пристрою. Згідно тестам користувача YouTube-каналу DC Rainmaker, ця інформація цілком відповідає дійсності.

Apple-Watch-swim-1

Мешканці дев’яти країн світу першими отримали можливість придбати нові Apple Watch. І, звичайно, вони почали всіляко тестувати і випробовувати на міцність новинку. Одним із тестів стало занурення у воду. Відеоблогер DC Rainmaker провів три різних експерименту, записавши весь процес на відео. У першому ентузіаст проплив у басейні з годинником на лівій руці 1000 метрів. У другому тесті DC Rainmaker стрибнув у басейн з 10-метрової вишки.

Після того, як Apple Watch з успіхом витримали випробування, годинник чекав третій тест. Останнім випробуванням для девайса стала барокамера, що імітує занурення на глибину 40 метрів. У підсумку години залишилися в робочому стані, справно функціонували і не демонстрували ніяких ознак порушень роботи. Можливо, в майбутньому такий тест позначиться на справності пристрою, однак ступінь захищеності виконаний експеримент відмінно підтверджує. Принаймні, плавці без побоювань можуть використовувати Apple Watch.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button