Людина

Медики встановили ідеальний вік для першого сексуального досвіду

Провідні експерти зі Сполучених Штатів Америки реалізували унікальний у своєму роді досвід, результати якого дозволили фахівцям зробити цікавий висновок.

1f2741198ee76d09665352a92af2e8d8

Виявилося, що найбільш підходящим періодом для вступу людини в інтимну життя вважається вік від 18 до 19 років. Вчені впевнені, що цей діапазон є найбільш оптимальним і кращим. Як заявляють лікарі, даний період сприяє повному становлення та формуванню чоловічих і жіночих статевих органів. Крім того, досягається психологічна і фізична зрілість.

Читайте також: 

Вчені провели дослідження, в якому медики задіяли 5 тисяч молодих дівчат і хлопців. Вік всіх учасників становив від 14 до 25 років. Всі респонденти заповнювали спеціальні анкети, що містять у собі питання на інтимну тематику. Згідно інформації, отриманої від авторів проектів, близько 50% добровольців стали займатися любов’ю, коли їм не було навіть 16 років.

39% учасників заявили, що займалися сексом, коли їм виповнилося 16-21 рік. 40% опитаних перебували у шлюбі, при цьому, понад 60% з них використовували презерватив.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button