Здоров'я

Wi-Fi шкодить загальному стану здоров’я людини

Група провідних науковців з університету Каліфорнії прийшли до висновку, що Wi-Fi робить негативний вплив на організм не тільки рослин, але й людей.

3933bc080da61595f4950eef966a87c1

На думку авторів експериментів, подібні сигнали згубно позначаються на діяльності мозку людини. Як стверджують дослідники, результати клінічних випробувань опубліковані в одному із зарубіжних журналів. На сьогоднішній день мільйони представників сильної і слабкої статі використовують Wi-Fi для щоденного виходу в інтернет. Сучасні хлопці та дівчата проводять в соціальних мережах значну частину свого часу, що призводить до погіршення стану здоров’я.

Читайте також: 

Наголошується, що вчені з Каліфорнії реалізували унікальний експеримент, який довів присутність бездротової мережі в кожному будинку. Під час здійснення дослідів фахівці задіяли близько 500 сімей. З’ясувалося, що люди, які мають Wi-Fi, з часом починають відчувають проблеми з травною системою. Крім того, у них знижується апетит і виникає запаморочення. З’являється нудота і нестабільність в показниках артеріального тиску.

За словами лікарів, такий вплив руйнує не тільки людини, але й рослини. Найцікавіше, що єдиним живим організмом, здатним розвиватися в таких умовах, є кактус.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button