Всесвіт

Астероїд в чотири рази більше Емпайр-стейт-Білдінг наближається до Землі

Астероїд 7335 (1989 JA), який в чотири рази перевищує висоту Емпайр-стейт-Білдінг, наблизиться до Землі 27 травня 2022 року.

За даними Центру вивчення об’єктів, що зближуються з Землею (CNEOS) НАСА, 27 травня до Землі наблизиться величезний астероїд, який в чотири рази перевищує розмір Емпайр-стейт-Білдінг.

Астероїд, названий 7335 (1989 JA), пролетить повз нашу планету приблизно на відстані 4 млн км — або майже в 10 разів більше середньої відстані між Землею і Місяцем. Проте, враховуючи величезні розміри космічного об’єкта (1,8 км в діаметрі) і відносну близькість до нашої планети, НАСА класифікувало астероїд як «потенційно небезпечний». Це означає, що він може завдати величезної шкоди нашій планеті, якщо його орбіта коли-небудь зміниться і він зіткнеться з Землею.

За даними НАСА, об’єкт 7335 (1989 JA) є найбільшим астероїдом, який наблизиться до Землі в цьому році. За оцінками вчених, він рухається зі швидкістю близько 76 000 км/год, або в 20 разів швидше кулі, що летить. Наступного разу астероїд наблизиться до планети 23 червня 2055 року. Однак він пролетить ще далі, в 70 разів більше відстані між Землею і Місяцем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button